Harp Rock Trio

Křest CD HarpRockTrio Volume 01 proběhne v sobotu 23. listopadu 2019 v sále Restaurace U Šebestů od 17 hodin v mé rodné Studené za účasti všech muzikantů, kteří se na natáčení podíleli. Moc jim děkujeme:-). Zahrajeme všechny skladby z nového cd a těšíme se na pohodovou atmosféru a srdečně vás zveme:-).

Těšíme se s  HARP ROCK TRIEM velice na letošní Vánoční koncertní turné 2019. Letos naše trio obohatí svým uměním skvělý houslista Láďa Bartoš a opět se můžete těšit na krásný repertoár i na to, že si s námi zase zazpíváte v kouzelné vánoční atmosféře podle našich vánočních zpěvníčků:-).

Uvádím dosavadní termíny Vánočních koncertů:

1. 12. Zámek Žirovnice od 15:30 hodin; 5. 12. Jindřichův Hradec Kaple sv. Maří Magdaleny od 18:30 hodin; 6. 12. Třeboň – Rybářská a vodohospodářská škola   – 8. 12. Chateau Hostačov  od 18 hodin – 13. 12. Kardašova Řečice – Radnice     18 hodin – 14. 12.  Horní Cerekev Kulturní dům od 17:30 hodin; 15. 12. Slavonice Spolkový dům od 17 hodin – 27. 12. Penzion Medličky

HARP ROCK TRIO MŮRA 

HARFA – ELEKTRICKÁ KYTARA – AKUSTICKÁ KYTARA 

Nevšední spojení harfy a kytar

Netradiční strunné trio – Filmová, rocková, současná hudba

Moderní aranžmá – Intenzivní atmosféra

Komorně laděné koncerty – Festivaly – Společenské akce –
Adventní koncerty

foto: Eva Tunklová

foto: Eva Tunklová

Hudba má sílu katarze a naším přáním, posláním i úsilím je jejím prostřednictvím otvírat srdce a duši. Prožijte  radost, drama, volnost, smíření i lásku – vše je v hudbě na dosah.“ Vaše Můra.

Po třech desetiletích od jejich první hudební spolupráce zařídil život přátelský i hudební průsečík tří muzikantů, kteří už jako teenageři založili společně rockovou kapelu, ve které se věnovali jak vlastním autorským věcem, tak cover verzím známých písní.

V roce 2016 tak vzniklo HARP ROCK TRIO MŮRA.

Audioukázky

My Heart Will Go on – Titanic

River Flows in You

Eleanor Plunkett

Leaving on a Jet Plane

Amélie z Montmartru

Too Much Love Will Kill You

Nothing Else Matters

Prostřednictvím tria s neobvyklým složením nástrojů kytaristé Pepan Snížek, Milan „Dozy“ Doležal i harfistka Martina Fryčová zúročují svou lásku k hudbě, zkušenosti a především chuť zprostředkovat posluchačům intenzivní hudební zážitek.

foto: Hana Skořepová

foto: Hana Skořepová

MŮRA (Muzický Rozmanitý Ansámbl)

Harp rockové trio se při vhodných příležitostech rozrůstá i o další hudebníky – flétna, zpěv, housle apod. V rozšířeném složení Můra vystupuje především v adventním čase při vánočních koncertech.

Vánoční koncerty jsou pro nás každý rok nádherným specifickým zážitkem a jsme šťastní, že i pro vás, naše úžasné posluchače.  JIHOČESKÉ VÁNOČNÍ TURNÉ 2018 bylo velmi povedené, opět oživené o další hudebníky a zahráli jsme např. v Městském divadle Třeboň, v Muzeu fotografie Jindřichův Hradec, v Suchdole nad Lužnicí, na Radnici v Kardašově Řečici, v Resortu  Svatá Kateřina, v Umělecko-průmyslovém muzeu v Brně,  ve Studené, či v Medličkách,

Kontakt na trio zde:

foto: Hana Skořepová

TECHNICKÉ PODMÍNKY:                                                                       REPERTOÁR, AUTOŘI: