S Harp Rock Triem zahajujeme novou sezonu 2019 s radostí, dvouleté úspěšné koncertování vyústilo v letošní natáčení našeho prvního CD, které bude vydáno na podzim 2019.  Bylo nám ctí odehrát výjimečné koncerty např. pro sraz soudců Nejvyššího správního soudu ČR , či koncert pro Havel and Partners v Umělecko-průmyslovém muzeu v Praze. Letní koncerty odehrajeme např. v kouzelných Slavonicích v neděli 7. 7. 2019,  open air koncert v atriu muzea v Jindřichově Hradci ve středu 7. 8. 2019 … Těšíme se na vás na koncertech a přejeme krásné jarní a letní období:-).

HARP ROCK TRIO MŮRA 

HARFA – ELEKTRICKÁ KYTARA – AKUSTICKÁ KYTARA 

Nevšední spojení harfy a kytar

Netradiční strunné trio – Filmová, rocková, současná hudba

Moderní aranžmá – Intenzivní atmosféra

Komorně laděné koncerty – Festivaly – Společenské akce –
Adventní koncerty

foto: Eva Tunklová

foto: Eva Tunklová

Hudba má sílu katarze a naším přáním, posláním i úsilím je jejím prostřednictvím otvírat srdce a duši. Prožijte  radost, drama, volnost, smíření i lásku – vše je v hudbě na dosah.“ Vaše Můra.

Po třech desetiletích od jejich první hudební spolupráce zařídil život přátelský i hudební průsečík tří muzikantů, kteří už jako teenageři založili společně rockovou kapelu, ve které se věnovali jak vlastním autorským věcem, tak cover verzím známých písní.

V roce 2016 tak vzniklo HARP ROCK TRIO MŮRA.

Audioukázky

My Heart Will Go on – Titanic

River Flows in You

Eleanor Plunkett

Leaving on a Jet Plane

Amélie z Montmartru

Too Much Love Will Kill You

Nothing Else Matters

Prostřednictvím tria s neobvyklým složením nástrojů kytaristé Pepan Snížek, Milan „Dozy“ Doležal i harfistka Martina Fryčová zúročují svou lásku k hudbě, zkušenosti a především chuť zprostředkovat posluchačům intenzivní hudební zážitek.

foto: Hana Skořepová

foto: Hana Skořepová

MŮRA (Muzický Rozmanitý Ansámbl)

Harp rockové trio se při vhodných příležitostech rozrůstá i o další hudebníky – flétna, zpěv, housle apod. V rozšířeném složení Můra vystupuje především v adventním čase při vánočních koncertech.

Vánoční koncerty jsou pro nás každý rok nádherným specifickým zážitkem a jsme šťastní, že i pro vás, naše úžasné posluchače.  JIHOČESKÉ VÁNOČNÍ TURNÉ 2018 bylo velmi povedené, opět oživené o další hudebníky a zahráli jsme např. v Městském divadle Třeboň, v Muzeu fotografie Jindřichův Hradec, v Suchdole nad Lužnicí, na Radnici v Kardašově Řečici, v Resortu  Svatá Kateřina, v Umělecko-průmyslovém muzeu v Brně,  ve Studené, či v Medličkách,

Kontakt na trio zde:

foto: Hana Skořepová

TECHNICKÉ PODMÍNKY:                                                                       REPERTOÁR, AUTOŘI: