HARP ROCK MŮRA

S kvartetem Harp Rock Můra odehrajeme koncert v sobotu 17. září v ZOO Na Hrádečku. Odehrajeme také mnoho soukromých akcí a připravujeme nový koncertní program z naší vlastní tvorby a těšíme se na vás – naše posluchače:-).

.———————————————————————————–

Naše hudební klipy najdete na YT kanáluHARP ROCK MŮRA

CD Harp Rock Můra Volume 01  získáte na našich koncertech nebo – prosím – využijte kontakt z tohoto webu.

Nově nabízíme projekt POCITY – FEELINGS s baletkou Vierkou Bagáčovou. Emocionální hudební vystoupení spojené s baletním uměním.

Pro rok 2022 připravujeme nový koncertní program, ze kterého by mělo vzejít i nové cd.

HARP ROCK  MŮRA 

HARFA – ELEKTRICKÁ KYTARA – AKUSTICKÁ KYTARA – HOUSLE

Nevšední spojení harfy, kytar  a houslí

Netradiční strunné kvarteto – Filmová, rocková, současná hudba

Moderní aranžmá – Intenzivní atmosféra

Komorně laděné koncerty – Festivaly – Společenské akce –
Adventní koncerty

foto: Eva Tunklová
foto: Eva Tunklová

Hudba má sílu katarze a naším přáním, posláním i úsilím je jejím prostřednictvím otvírat srdce a duši. Prožijte  radost, drama, volnost, smíření i lásku – vše je v hudbě na dosah.“ Vaše Můra.

Po třech desetiletích od jejich první hudební spolupráce zařídil život přátelský i hudební průsečík tří muzikantů, kteří už jako teenageři založili společně rockovou kapelu, ve které se věnovali jak vlastním autorským věcem, tak cover verzím známých písní.

V roce 2016 tak vzniklo hudební uskupení HARP ROCK MŮRA.

Audioukázky

My Heart Will Go on – Titanic

River Flows in You

Eleanor Plunkett

Leaving on a Jet Plane

Amélie z Montmartru

Too Much Love Will Kill You

Nothing Else Matters

Prostřednictvím tria s neobvyklým složením nástrojů kytaristé Pepan Snížek, Milan „Dozy“ Doležal i harfistka Martina Fryčová zúročují svou lásku k hudbě, zkušenosti a především chuť zprostředkovat posluchačům intenzivní hudební zážitek.

foto: Hana Skořepová
foto: Hana Skořepová

MŮRA 

Harp rocková hudební formace se při vhodných příležitostech rozrůstá i o další hudebníky – flétna, zpěv, housle apod. V rozšířeném složení Můra vystupuje především v adventním čase při vánočních koncertech.

Vánoční koncerty jsou pro nás každý rok nádherným specifickým zážitkem a jsme šťastní, že i pro vás, naše úžasné posluchače.  JIHOČESKÉ VÁNOČNÍ TURNÉ 2019 bylo velmi povedené, opět oživené o další hudebníky a zahráli jsme např. v Městském divadle Třeboň, v Muzeu fotografie Jindřichův Hradec, v Suchdole nad Lužnicí, na Radnici v Kardašově Řečici, v Resortu  Svatá Kateřina, v Umělecko-průmyslovém muzeu v Brně,  ve Studené, či v Medličkách,

Kontakt na trio zde

foto: Hana Skořepová

TECHNICKÉ PODMÍNKY                                                                     REPERTOÁR, AUTOŘI

Rolovat nahoru