HARP ROCK MŮRA

Pro kouzelný vánoční čas 2022 jsme s kvartetem Harp Rock Můra připravili opět krásný vánoční program, který pro vás zahrajeme:

22. 11. Pražská křižovatka – kostel sv. Anny – mezinárodní duchovní centrum Nadace Dagmar a Václav Havlových od 19 hodin

29. 11. Charitativní Vánoční koncert pro LDN Počátky od 17 hodin

Úspěšný projekt čtvrtečních svátečních adventních večerů Vánoční něha s kvartetem Můra a zajímavými hosty se uskuteční v sále OÚ Studená letos už podruhé a opět se těšíme na nádhernou atmosféru.

1. 12. Od 18 hodin představí na vernisáži osobně obrazy své maminky Emmy Srncové i svou vlastní tvorbu skvělá herečka a malířka Bára Srncová a následovat bude s touto zajímavou a krásnou ženou beseda.

8. 12. V rámci Vánoční něhy uvedeme světovou premiéru divadelní hry Tři vánoční vločky skvělého divadelního souboru DS TYL Dačice ve spolupráci s Můrou od 19 hodin.

15. 12. Prožijeme večer se skvělým hercem a muzikantem Radomírem Švecem. Od 19 hodin.

22. 12. Ve Vánoční něze nesmí chybět beseda o starých řemeslech a zvycích – tentokrát nám o betlémech bude vyprávět paní Požárová a Můra opět hudebně podbarví. Opět od 19 hodin.

Vánoční koncerty odehrajeme: 2. 12. Třeboň – pro Střední rybářskou školu, 3. 12. Skleněné Vánoce ve Chvalovicích u Znojma od 13 hodin, 6. 12. v Nové Včelnici – knihovna od 18 hodin, 7. 12. Jindřichův Hradec – již tradiční vánoční koncert v kostele sv. Máří Magdaleny od 19 hodin, 10. 12. Klub “Béčko” Dačice od 20 hodin, 11. 12. Kostel Golčův Jeníkov od 18 hodin, 13. 12. Galerie U Rudolfa II. Tábor od 18 hodin, 16. 12. Sál radnice Kardašova Řečice od 18 hodin, 18. 12. KD Beseda Dačice – divadelní představení Tři vánoční vločky – DS TYL Dačice + Můra od 19 hodin, 24. 12. Tradiční Vánoční koncert pro hosty Resortu sv. Kateřina, 31. 12. Silvestrovský koncert pro hosty Resortu sv. Kateřina

.———————————————————————————–

Naše hudební klipy najdete na YT kanáluHARP ROCK MŮRA

CD Harp Rock Můra Volume 01  získáte na našich koncertech nebo – prosím – využijte kontakt z tohoto webu.

Nově spolupracujeme s divadelním souborem TYL DAČICE na vánočním divadelní představení Tři vánoční vločky, které hudebně doprovázíme. A stále pokračuje i náš projekt POCITY – FEELINGS s baletkou Vierkou Bagáčovou. Emocionální hudební vystoupení spojené s baletním uměním.

Pro rok 2023 připravujeme nový koncertní program, ze kterého by mělo vzejít i nové cd.

HARP ROCK  MŮRA 

HARFA – ELEKTRICKÁ KYTARA – AKUSTICKÁ KYTARA – HOUSLE

Nevšední spojení harfy, kytar  a houslí

Netradiční strunné kvarteto – Filmová, rocková, současná hudba

Moderní aranžmá – Intenzivní atmosféra

Komorně laděné koncerty – Festivaly – Společenské akce –
Adventní koncerty

foto: Eva Tunklová
foto: Eva Tunklová

Hudba má sílu katarze a naším přáním, posláním i úsilím je jejím prostřednictvím otvírat srdce a duši. Prožijte  radost, drama, volnost, smíření i lásku – vše je v hudbě na dosah.“ Vaše Můra.

Po třech desetiletích od naší první hudební spolupráce zařídil život přátelský i hudební průsečík nás – čtyř muzikantů tvořících jak vlastní skladby, tak aranžujících a interpretujících nám blízké hudební žánry – filmovou hudbu, moderní písně, rockové skladby, klasickou hudbu, irské melodie apod.

Slyšet nás můžete na koncertních vystoupeních jak akustických tak nazvučených, na festivalech, doprovázíme společenské a firemní významné akce, hrajeme background, vystupujeme na vernisážích, v galeriích, při předávání cen či na vašich soukromých akcích. Často a rádi hrajeme i charitativní koncerty. Spolupracujeme i s jinými umělci – baletkou, divadelníky apod. Připravujeme nové koncertní programy a projekty. Milujeme hudbu a s velkou radostí i vášní ji pro vás hrajeme:-).

Audioukázky

My Heart Will Go on – Titanic

River Flows in You

Eleanor Plunkett

Leaving on a Jet Plane

Amélie z Montmartru

Too Much Love Will Kill You

Nothing Else Matters

foto: Hana Skořepová
foto: Hana Skořepová

MŮRA 

Kontakt na kvarteto Můra zde:

foto: Hana Skořepová

TECHNICKÉ PODMÍNKY                                                                     REPERTOÁR, AUTOŘI

Rolovat nahoru